Splav na rýžování zlata Gold King - King Size 250

 
  • 1 z 6
 
Dostupnost Obvykle do 2 dnů
Cena 3 545,45 Kč bez DPH
4 290 Kč    
Kód produktu OS102
Kategorie Rýžování zlata
 

Profesionální splav na rýžování zlata vyvinut pro největší účinnost získávání zlata a polodrahokamů, bez nutnosti obtížného katrování materiálu. Celohliníkové provedení.

Rýžovací splavy značky GOLD KING byly vyvinuty ve spolupráci s profesionály, kteří se věnují rýžování zlata mnoho let. Pomohou vám dosáhnout co největší účinnosti při velké rychlosti plavení bez nutnosti kátrování (třídění) materiálu pro plavení. Nemusíte tak nejprve zdlouhavě prosívat nakopaný materiál na jemnou frakci.

Především modely PRO 200 a KING SIZE 250 zvládnou pojmout i kameny rozumné velikosti aniž by docházelo ke ztrátě zlatinek. Samozřejmě větší kameny, které ve splavu uváznou je třeba odstranit ručně a ideálně je do splavu vůbec nevkládat. Jednoduše řečeno: „Do splavu můžete házet materiál rovnou lopatou bez zdržování!" To byl také jeden z našich hlavních požadavků – velká účinnost s pokud možno nulovou ztrátou při velké rychlosti plavení.

Splavy jsou vyráběny kompletně z hliníku, aby bylo dosaženo nízké hmotnosti a velké odolnosti. Na začátku splavu je umístěna vroubkovaná guma, která slouží jako inspekční plocha, na které se zachytávají první zlatinky a zároveň chrání splav před možnými údery lopatou. Velmi rychle tak zjistíte jestli jste na správném místě a jestli máte správně nastavený splav. Hlavní část splavu je po celé délce pokryta pečlivě zvoleným tahokovem, který spolehlivě odstraní hrubší materiál a kameny. Zároveň vytváří po celé své ploše vířivé proudění, které výrazně zvyšuje efektivitu plavení. Pod tahokovem se nalézá speciální zlaté rouno s plnou spodní vrstvou, která zabraňuje úniku zlatinek. Při správně zvoleném sklonu splavu a odpovídajícímu proudu vody se drtivá většina zlatinek zachytí v první polovině splavu.

Konstrukce splavu byla řešena tak, aby vyjímání zlatého rouna bylo co nejsnazší. Nemusíte nic složitě rozšroubovávat, dávat pozor, aby jste neztratili šroubky či matky atd. Řekli jsme si, že v jednoduchosti je síla a tak je tahokov bezpečně zajištěn pomocí dvou jisticích zarážek, které snadno a rychle odjistíte následně hravě vyjmete tahokov i zlaté rouno. Opačný postup při kompletaci je stejně jednoduchý a rychlý.

Se splavy GOLD KING vás bude zkrátka rýžování zlata bavit a budete mít radost z rychlosti a efektivity. Pocítíte jak funguje „zlatá horečka"!

Model KING SIZE 250 je volbou profesionálů, kteří požadůjí výkon bez kompromisů.

Rozměry splavu: 
250 x 1000 x 77 mm

Váha: 
3,9 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.