XP WS3 bezdrátová sluchátka

 
  • 1 z 3
 
Dostupnost Na dotaz
Cena 4 454,55 Kč bez DPH
5 390 Kč    
Kód produktu XP041
Značka XP
Kategorie Ostatní
Záruka 2 roky
 

Jak jste si již jistě zvykli výrobce detektorů XP se snaží neustále inovovat své výrobky včetně příslušenství a drží se tak na vysoké světové úrovni detekce kovů. Dalším přírůstkem do rodiny velmi kvalitního příslušenství jsou nová bezdrátová sluchátka XP WS3.

Tato bezdrátová sluchátka vycházejí z modelu WS1 2CH a používají stejné obvody včetně totožného ovládání. Jejich hlavní a na první pohled zcela zřetelnou změnou je jejich robustní provedení oproti modelu WS1. Poskytují tak větší odolnost a díky uzavřenému systému dovolí kvalitnější vnímání i těch nejslabších signálů.

K dispozici i nadále zůstane stávající model bezdrátových sluchátek XP WS1 2CH. Nabízí se tak možnost, zvolit si přesně ta sluchátka, která vám budou plně vyhovovat. Jsou využitelná pro všechny detektory XP. U modelů XP ADX150, ADX250, ADVENTIS 2, GMAXX 2 a GOLD MAXX POWER je vysílací modul plně integrován do základní desky detektoru. U starších modelů detektorů XP je nutné instalovat vysílací modul. Vysílací modul je napájen přímo z hlavní jednotky, tudíž se nemusíte starat o nabíjení dalšího zařízení. K dispozici jsou dva volitelné pracovní kanály. V případě, že s kolegou oba používáte bezdrátová sluchátka XP, nastavíte si oba jiný pracovní kanál tak, aby nedocházelo ke vzájemnému rušení.

Mezi hlavní výhody bezdrátových sluchátek patří samozřejmě volnost pohybu při hledání. Žádné protivné zamotávání kabelu do větví jako tomu je u běžných sluchátek, při vykopávání nálezu odložíte detektor stranou a můžete se volně pohybovat kolem místa nálezu atd. Bezdrátová sluchátka pro detektory XP jsou dalším vynikajícím a velmi konfortním doplňkem pro vaše hledání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: